Wizualizacje kolorów- złote światło


Poprzez swój tekst chcę pokazać, że oprócz naświetlania kolorowym światłem- myślenie o nim, wizualizacja barw oplatających nasze ciało, odczuwanie go w umowny sposób- to ma równie wielkie jak nie większe działanie. Ludzie nauczyli się szukac odpowiedzi na swe pytania na zewnątrz podczas gdy potencjał zdolny odpowiedzieć na nie jest w nas samych. Tak więc i metod leczenia i ochrony  powinniśmy szukać we własnym wnętrzu, które ma nieograniczone możliwości i każdy z nas może odkryć poprzez to ścieżkę, którą nikt jeszcze nie szedł i pomyśleć myśl, która nikomu jeszcze nie przyszła do głowy.

 

 
   

 

 

Całe nasze ciało to jedno wielkie pole energetyczne przepełnione elektronami i wibracjami. Każda zmiana nastroju powoduje zmianę jego natężenia dlatego tak często odczuwamy klimakterium drugiej osoby nim ta zdoła wypowiedziec chocby słowo;-) Jeżeli ktoś jest niedowiarkiem, to może wyszperac, że zostało to udowodnione naukowo i istnieją urządzenia za pomocą których jesteśmy wstanie owe wibracje elektryczne zmierzyc ( tomograf komputerowy i skaner do pozytronowej tomografii emisyjnej itd. itp. ) Sprzęt ten wykazuje zmiany na obszarze tych pól w naszych ciałach za pomocą barw – inaczej nie byłyby rozróżnialne. Stąd też ludzie zaczęli doszukiwac się właściwości leczniczych właśnie w barwach. Jako że jestem studentką kosmetologii toteż na co dzień szukam wszelakich badań i nowych możłiwości- doszłam też do tego że ludzie nieświadomie wykorzystują potencjał kolorowy. Przytoczę tu fragment dotyczący koloroterapii, która wraz ze światłoterapią wchodzi na nasz rynek jako jedna z wykonywanych i coraz szerzej dostępnych usług.

Naukowo udowodniono, że leczenie białym oraz kolorowym światłem przynosi znaczące korzyści dla ludzkiego organizmu.Według najnowszych badań skóra jest w stanie wchłonąć światło kolorowe, jego drgania i przekazać je dalej wewnątrz ciała. Istnieją przy tym fragmenty skóry i ciała szczególnie wrażliwe (np: dobrze znane punkty akupunktury).

Dzięki procesom zachodzącym w skórze, światło może pobudzać siły odpornościowe i regeneracyjne organizmu, osłabiając objawy chorobowe i zapobiegając przyczynom.

Kolorowe światło ma silny wpływ na organizm człowieka przywracając równowagę.

Sukces koloroterapii można wyjaśnić w ten sposób: choroba jest wyrazem braku pewnych częstotliwości (drgań) w komórkach jednego lub więcej organów. Odpowiadają one falom widma kolorowego. Jeśli uzupełni się ten niedobór drgań poprzez naświetlenie barwą, brak ten zostanie wyrównany, a sprawność organu wzrasta.” ( Tantum- biotechnologia, fotomedycyna – firma ta specjalizuje się również w produkowaniu sprzętu który kondensuje lecznicze barwy ( moduły) tak by dostarczane były miejscowo w odpowiednim natężeniu)

Saint Germain, którego już nieraz przytaczałam, nie bez przyczyny zostawił nam w swym dorobku słowa: „ Wiesz, że masz zdolnośc przesyłania myśli z jednego krańca na drugi w jednej sekundzie, tak samo jak możesz zmienic myśl ze stanu Światła na o wiele większy stan zagęszczenia, choćby tak wielki jak w żelazie. To pozwala Ci zrozumiec, że to, co robisz w każdej chwili, świadomie i dobrowolnie, możesz zrobic z o wiele większą mocą, jeśli skoncentrujesz się świadomie, utrzymując uwagę na tym, co chcesz przejawic ( dlatego tak ważne jest odpowiednie manifestowanie życzeń) /…/ Kiedy pozwalasz, aby Twoja uwaga skoncentrowała się na czymś, pamiętaj, że w tym momencie dajesz temu władzę działania w swoim świecie, czyli że nie może istniec w nim pozór bądź jakaś wartośc , która by nie była tą, którą sam stworzyłeś. /…/ Każde mistrzostwo, które człowiek osiągnął w sprawach tego świata jest i zawsze powinno być wewnętrznym sanktuarium, do którego nie może wejśc żadne inkwizytor. Nikt nie może osiągnąc mistrzostwa chciąc znaleźc go na zewnątrz- w innych i naśladowac”

Widzicie więc, że trzeba pokonać swoje niedowierzanie aby nie odbierac mocy własnym myślą. Wszystko czego chcemy staje się realne, jeżeli podtrzymujemy tą chęc w końcu materializuje się ona w naszym życiu dając czego pragniemy. Uważajcie zatem o czym marzycie bo marzenia się spełniają;-) Nakażmy swojej myśli wizualizowac barwy, widziec je intuicyjnie wokół nas- a jesteśmy w stanie zmienic i uzdrowic w ten sposób naprawdę wiele rzeczy. Zacznę dziś od Złotego światła, gdyż uważam że jego moc jest najbardziej wskazana na start- zaraz odkryjecie dlaczego;-) Przypominam również , że każdy archanioł i jego grupa anielska mają swoją własną barwę energetyczną, odcień powiązany z ich aurą- w owych kolorach tkwi również ich moc! A idąc dalej- poprzez wizualizowanie tych barw jesteśmy w stanie przywołac odpowiedniego archanioła, nawiązac z nim w ten sposób bardziej świadomy kontakt. Po mojej lekcji barw ( każda omawiana osobno) lepiej pojmiecie także właściwości każdego z aniołów i czemu jest powiązany z tym a nie innym kolorem;-)

Złote Światło

Złote światło może nam pomóc w chwilach, gdy powątpiewamy i czujemy, że zanieczyszczamy w ten sposób własną energię. Jeśli manifestujemy jakieś życzenie- osobistą prośbę, ale wątpimy w to, że może być ona w ten sposób spełniona to nie będzie. Bo jak skoro nie wierzymy? Nawet najlepszemu uczniowi przytrafiają się chwile zwątpienia, proces nauki sam w sobie polega na poddawaniu próbom i weryfikowaniu wiedzy. To że nie uwierzymy idealnie i od razu nie znaczy, że oblaliśmy lekcję i zawiedliśmy. Jeżeli pomodlimy się do Aniołów Złotego światła, zwizualizujemy tą barwę wokół nas z tą intencją to możemy być pewni że samo to doda nam zaufania. Bo tzn że uwierzyliśmy iż możliwe jest byśmy uwierzyli bardziej. Bo nawet w chwili zwątpienia ciągle modlimy się, medytujemy bądź najnormalniej prosimy o pomoc, o podtrzymanie naszej wiary. To też jest dowód tego , że ona tkwi głęboko w nas.

Złocistożółty promień znajduje swoje ziemskie odzwierciedlenie w promieniach Słońca i w blasku złota. Alchemiczny proces przemiany ołow

iu w złoto pokazuje stopnie, którymi może podążac ludzki duch, aby obudzic się w czystej formie poprzez cwiczenie oraz samodyscyplinę. Promień ten jest formą czystej świadomości. Zdejmuje z ramion człowieka krzyż materii- daje mu więcej wiary w bezgraniczną formę jego bytu. To z jego źródła pochodzą ponadczasowe mądrosci mistyków. Przesyła ono z wieczności ciszę zdolną do obserwacji i odczuwania.

Złote światło jest kolorem energii Chrystusa- nie tak jego samego czy jego religii jak ducha przebaczenia i bezwarunkowej miłości , którą on reprezentował. Wiara jest aspektem miłości, gdyż jest nieobecnością zwątpienia i strachu. Zauważcie, że pacjent który nie uwierzy w to, że zostanie uzdrowiony- nie zostanie. Nie da się nigdy niczego na siłę. Nie chodzi tu o zażywanie lekarstw czy skorzystanie takiej a nie innej metody leczenia. Chodzi o samą wiarę w sens jakiegokolwiek leczenia ( nawet duchowego). Wtedy zostaniemy podkurowani doraźnie, ale własnym powątpiewaniem sprawimy że będą nawroty, że choroba będzie chodzic za nami, bo przecież nie zostanie ot tak uleczona., to niemożliwe. A nie raz i nie dwa przypadki beznadziejne kończą się szczęśliwie i nastał rzekomy cud. Lubimy tego słuchac bo nas to pozytywnie ładuje, że to możliwe choc nie wiemy dlaczego. Ale uwierzenie że coś jest możliwe to połowa sukcesu. Pomodlenie się o to do Aniołów, którzy są zawsze z nami to otwarcie się na ewentualną pomoc. Modlitwa o większą wiarę i opatrznośc to nic innego jak otwarcie się na pomoc z zewnątrz i dodanie sobie energii. Chwile zwątpienia miną a wiara i nadzieja zostanie.

Co zrobić?

Stań, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek nie robisz i zamknij oczy jeśli to pomoże Ci zobaczyc drogą wyobraźni złote światło. Wyobraź je sobie jak oplata Cię jak w matrixie, od stóp i pomału dochodzi przez całą długośc ciała do pasa, a potem do czubka Twej głowy. Teraz już otacza Cię całego. Poproś by Ciebie niedowiarka, tego który ośmielił się zwątpic- owo światło nie opuszczało i chroniło. Za każdym razem gdy dopadnie Cię bezsens tego świata, odczujesz niesprawiedliwośc bądź zostaną podcięte Twe skrzydła- zadasz pytanie DLACZEGO? Dlaczego na świecie jest właśnie tak? Zwizualizuj złote światło wokół i zrob to wszystko, co napisałam. Uwierz w moc tego światła skoro w danym momencie nie stac Cię na wiarę w cokolwiek innego i rób dalej swoje;-) powodzenia!

TERAZ CZAS NA KONKRETNE ANIOŁY BO KAŻDY REPREZENTUJE Z OWYM ZŁOTYM ŚWIATŁEM CO INNEGO- CHOC PODSTAWĘ MAJĄ TĘ SAMĄ.

  Anielski promień złocistożółty

Elohimy Kasjopeja & Minerwa – oświecenie

 • prosząc je o pomoc oddajemy się w ich ręcę i ich siłę, która mówi, że jeśli nie skierujemy swojej uwagi na wnętrze, zabłąkani staniemy się wyłącznie odbitkami, które zostały zostawione w świecie materii przez nieskończonego ducha. Będziemy wtedy widziec tylko siebie takimi jakimi jestesmy na zewnątrz, niezdolni do wiary w moc czegoś więcej aniżeli to , co jesteśmy w stanie dostrzec.

 • Dzięki nim otrzymamy klucz do drzwi duchowego świata za widocznymi odbitkami.Czasami wystarczy raz zobaczyc symbol, a dopiero później dowiedziec się, w jaki sposób rozumiec jego znaczenie.

 • Możemy z nimi skoncentrowac się na rzeczach i wydarzeniach ( np. świadomie przywołując to światło z oczekiwaniami wobec niego). Możemy nauczyc się z nimi w jaki sposób być coraz silniejszym w teraźniejszości- swoimi myślami, uczuciami, swoim sercem- które w końcu zostanie wypełnione wiarą. W ten sposób możemy uszlachetnic ZŁOTEM swoją teraźniejszośc i pojąc głęboką mądrosc. Bądź obecny. Zajmij się człowiekiem, który akurat jest przy Tobie. Załatw sprawę, która akurat wyskoczyła. Zajmij się miejscem, w którym akurat jesteś. Nie bez powodu znalazłeś się w nim właśnie teraz.

Ich przesłanie:

Jedyną ścieżką trwałego rozwoju człowieka jest jego ciągłe troszczenie się o swoją duchową doskonałośc.

 1. Archanioły złoscistożółtego promienia – Jofiel i Konstantia

Archanioł Jofiel ( mądrośc ):

 • Jofiel oznacza : Bóg jest moją prawdą- jest on mądrością mieszkającą w sercu Boga- wezwijmy ją do swego życia. Jego działanie jest ciche i niepostrzeżone, gdyż skierowane jest do wszystkich wrażliwych, dzięki czemu poznają oni prawdę.

 • Mądrośc którą on symbolizuje jest nauką Boga ( tym bardziej wezwijmy ją gdy brak nam wiary) natromiast wiedza jest nauką materii. Wiedza dzieli, rozdrabnia na cząstki, specjalizuje, analizuje, bada. Mądrośc dąży natomiast do syntezy i działania wszystkich elementów razem, w jedności. Wiedza różnicuje, mądrośc szuka wspólnego mianownika.

 • Jofiel jest połączony z najwyższą mądrością, która zapewnia harmonijne porozumienie między sercem a rozumem ( jakże ważne w chwilach zwątpienia!)

 • Jest on spokojny, a im większy spokój tym więcej niuansów

  jesteśmy w stanie dostrzec. Jofiel jest po prostu nauczycielem , który poprowadzi nas dyskretnie za rączkę gdy będziemy tego potrzebowali.

 • Nie przekazuje on jednak faktów, lecz promieniuje ZŁOTYM światłem wszechobejmującej prawdy, która oświeca innych. Czeka on z anielską cierpliwością;-) aż ostatni strudzony pielgrzym odnajdzie drogę do domu.

 • Jego motto: „ Noszę w sobie spokój, aby zaakceptowac w sobie rzeczy, których nie mogę zmienic. Noszę również odwagę, aby zmieniac rzeczy, na które mam wpływ. Ale co najważniejsze- noszę mądrośc, aby te dwa rodzaje rzeczy odróżniac od siebie.”

 • Jofiel służy ZŁOTEMU światłu. Ludzie , którzy zapraszają go do siebie, znajdują pod jego skrzydłami schronienie, bezpieczeństwo i przypływ mądrości.

 • Jofiel jest jak słońce, które jest zawsze, ale nie zawsze doceniamy to, że jest, że świeci nam codziennie. Tym bardziej niedoceniamy go, im większy jest w naszym życiu cień i chmury co przysłania blask słońca. Ale czy chmury sprawiają że słońca nie ma?

   

  Jego przesłanie:

  Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” ( Mały Książę)

Lady Konstania = Archaii Wytrwałości – wrażliwośc w odbiorze świata

archaii to żeńskie uzupełnienie archanioła. Ta archaii uzupełnia Jofiela

 • ona również podporządkowana jest sile złocistożółtego promienia- reprezentującego wiedzę intuicyjną, wiernośc, siłę ocalenia i zbawienia, wrażliwośc w odbiorze świata, subtelna energia i delikatnośc.

 • Konstantia trzyma w dłoni kielich bogactwa swojego wnętrza, kierując swoje spojrzenie na miłośc do Boga i Stworenia. Nie potrzebuje nabywac żadnej wiedzy, ponieważ dysponuje wiedzą płynącą z serca. Sprzeciwia się piętrzeniu przeszkód, krytykowaniu innych i wszelkim rozłąkom, ponieważ postrzega wszystko jako Jednośc.

 • Jej sposób pojmowania i odczuwania jest bezkompromisowy. Demaskuje to, co zakryte, sięga bezpośrednio do źródła. Czyniąc jednak to wszystko w delikatny sposób.

 • Archaii wytrwałości pojawiając się w naszym życiu przypomina że wszystko jest ze sobą połączone. Objawia ci kielich twej własnej wrażliwości. Przypomina z miłością o wypełnianiu własnego planu duchowego. Gdy ogarnie Cię bezradnośc i zniechęcenie bądź coś cie dotknie przywołaj ją złotym światłem i połącz się z darem swojej zdolności miłowania i miłością do życia.

 • Archaii pomaga nam wyłonic się z ciemności i chwil kiedy sami zaczynamy użalac się nad sobą- ponieważ wszystko to zasłania nam widok na mądrośc i rzeczywisty sens naszego życia. Nie musimy dzielic rzeczywistości na kawałki- krytykowac ranic, potępiac i walczyc.

 • Archaii wytrwałości pomag płynąc ze swoją siłą, odkrywac we wszystkim coś pięknego i pozytywnego oraz otwierac się na radośc życia

 • Pomaga się również wczuc w położenie innych, bo skoro wszystko jest ze sobą połączone to krzywda sprawiona innym jest równoznaczne ze skrzywdzeniem siebie . Siłą swojego serca rozpoznamy to , co jest właściwe

Jej przesłanie:

Świat- taki, jakim go widzisz, przeżywasz i odbierasz- jest zwierciadłem Twojej duszy”

Anioły Złotego Promienia- duchowe skupienie

o Aniołach tego światła- bez rozgraniczania na jednostki. Przypominam że w hierarchii anielskiej pierwsze są elohimy , potem archanioły a ostatecznie anioły

-Anioły Złotego Promienia towarzyszą nam samoczynnie , gdy przechodzimy przez kolejne stadia rozwoju. Każdy czlowiek może nastawic się na drgania kosmicznego nadajnika tych sił, aby w ten sposób otrzymywać przesłania, które są dla niego ważne w danym momencie.

-do anielskich zastępów tego promienia należą m.in.: Armanit – anioł mądrości, Arkiel- anioł postępu, barachel- anioł sędziów, Bartolomeusz- anioł nadziei, Amitiel- anioł prawdziwości , Andromalius- anioł równowagi (oddaje skradzione przedmioty, aniołowie posłańcy ( zanoszą modliwy ) , Cosmoel- anioł szczęśliwości. Są jeszcze anioły oświecenia, w służbie Chrystusa i pokoju. Anioły te wszystkie razem obdarowują wiernością, umiłowaniem prawdy, zrozumieniem, wytrwałoscią, cierpliwością, intuicją i opanowaniem.

 • anioły tego promienia pomagają nam zrozumiec prawdziwie ( sercen), uwierzyc i zaufac swojej sile.

 • Kiedy je przywołujemy to poszerzamy swe własne horyzont

  y. Przynoszą one nie tylko cierpliwe poznanie, ale zrozumienie dla całego procesu przemiany

 • są one nadajnikami Bożej wiedzy, pokazują nowe drogi i możliwości, a przy tym pomagają zostawic za sobą przestarzałe wyobrażenia i schematy z przeszłości. Ulepszyc się, odmienic, zmienic.

 • Anioły tego światlła służą uwolnieniu od zewnętrznych uzależnień, przymusów i presji. Pomagają podążac drogą serca. Mówią że siłę można czerpac z dziś, nie tylko z wczoraj. Zwracają nasze spojrzenie we właściwym kierunku tj. przed siebie

 • umacniają pewnośc siebie i oświetlają mroczne zakamarki naszej duszy

ich przesłanie:

To czego masz się nauczyc, zostało przewidziane w Bożym planie dużo wcześniej”

Podsumowanie promienia złotożółtego:

ELOHIMY: KASJOPEJA I MINERWA

ARCHANIOŁY: JOFIEL I KONSTANIA

DZIAŁAJĄCA SIŁA: mądrośc, radośc , oświecenie + kontemplacja, wrażliwośc, odczuwanie = wiara

ANIOŁY: Złotego Promienia

CZŁONEK Z OSOBISTEJ GRUPY ANIELSKIEJ: Nauczyciel tj Anioł Nauki

SYMBOL: Księga mądrości + złoty kielich

PLANETA/ DZIEŃ/ METAL : Jowisz, niedziela, cyna

ZAPACHY: wanilia, miód, bergamot, trawa cytrynowa, cyprys, melisa

MINERAŁY: cytryn, złoty topaz, bursztyn

MISTRZOWIE: Konfucjusz, Kuthumi, Budda

Istnieje jeszcze jeden promień anielski niosący Złote Światło, a mianowicie promień purpurowozłoty. Poniżej w podopny sposób opiszę jego przedstawicieli wg hierarchii: elohimy, potem archanioły a na końcu anioły tego promienia.

Elohimy Tranquilius & Pazifika – cisza:

 • ich Złote światło to światło pokoju i służby. Siła tego światła służy urzeczywistnianiu w ludziach świętości Chrystusa- czyli wspieraniu każdej rozpalającej się iskierki boskości w ludzkich duszach- nawet w czasach naszego zwątpienia.

 • Ich siła każe nam w sobie zweryfikowac komu tak naprawdę służymy, nawet jeśli mniemamy, że nikt nie ma nad nami władzy. Nale odkryjemy skąd pochodzą nasze myśli i emocje

 • siła tego promienia jak już zapewne odkryliście bo jest cały czas przy złotym świetle- wspiera nas w okresach przemian o odnowienia, obdarzając wolnością i niezależnością.

 • Wymaga abyśmy rozwijali swoją własną siłę, gdyż to w nas tkwi prawdziwa potęga. Człowiek nie jest bezradny, nie musi jednak walczyc- w jego własnym wnętrzu rozwija się źródło kosmicznej siły. Wykształcanniu zdolności decydowania o sobie samym często towarzyszą różne przeciwności i trudności. Pamiętajmy jednak że mrok zawsze musi ustąpic przed złotym światłem.

 • Promień purpurowozłoty łączy nas z uniwersalną boską energią, wykorzystajmy to do niesienia pokoju i harmonii. Nawet jeżeli miałoby się to odbyc kosztem poddawania się zamiast walki, pójścia na kompromis zamiast zawziętości, tolerowania czegoś zamiast zmian na siłę, pójścia dalej zamiast stania w miejscu. Jego światło wypełni nasze wnęrze napawając nas wiarą i nadzieją.

Ich przesłanie:

Nienawiścią nie można pokonac nienawiści. Tylko miłośc jest w stanie ją zwyciężyc”

Archanioł Uriel- Szczerośc

 • wstań , porzuc swoje tchórzostwo i walcz. Twoja uległośc i litowanie się nad sobą nie przystają do tak wielkiej duszy, jaką posiadasz. Uczciwie i szczerze stań twarzą w twarz ze swoją prawdziwą siłą” – i taki właśnie jest Uriel hehe;)

 • Uriel znaczy- Ogień Boga lub Światło Boga ( złote- wpadające w spalającą czerwień jego miłości)

 • wraz z Archaii Łaski zaprowadza pokój jako że potrzebny on jest do trwałego uzdrowienia ciała, umysłu, duszy. Uriel prowadzi człowieka przez sytuacje kryzysowe, wyzwalające go z zaślepienia i przyp

  ominając mu o tym co w życiu jest najważniejsze.

 • Dzięki sile Uriela człowiek przygotowuje się na przebaczenie i odpuszczenie grzechów

 • Uriel namawia by stanąc do szczerej konfrontacji z samym sobą. Aby poznac swoje wady i słabości- żeby wiedziec jakie podziemia duszy trzymają się ciebie kurczowo. Uriel jest siłą świadomą tych słabości i mrocznych zakamarków. Jest sumieniem i sędzią, ale jednocześnie obdarza łaską bo błędy nie są po to by nas upokorzyc tylko by nas nauczyc- bez litowania sie- sama sczzerośc. Zdrowa samokrytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

 • Miej zatem odwagę przywołac Archanioła Uriela i stawic czoła swojemu podziemiu, kóre kradnie niepotrzebnie wiele czasu i energii.

Jego przesłanie:

Bądź mężny i mocny, nie lękaj się , nie bój się niczego ani nikogo, gdyż Pan, Bóg Twój, idzie z Tobą, nie opuści Cię i nie porzuci.”

Archaii Łaski – Dona Grazia- łaska:

 • służy u boku Archanioła Uriela. Działa w każdym kto kierował się miłosierdziem zamiast nienawiścią. Pomaga ludziom w rozpaleniu w sobie wewnętrzneo światła, przez to przyczynia się do ich rozwoju

 • Pokazuje w jaki sposób człowiek może przemienic ból i niedostatek w bogactwo i piękno. Przesłaniem Archaii łaski jest to, że podążanie ku światłu nie jest wyzbyte trudów i bólu. Pokonując trudności rozwijamy jednak piękno i doskonałośc i budzimy się znów w Bogu

 • Pokazuje ona , że jeżeli uzewnętrzniasz swoją potrzebę miłości, szczęścia, przyjaźni i poczucia bezpieczeństwa poprzez uzależnianie się od innych osób, wówczas narażasz się na ich humory i niespełnione potrzeby. Osoby te oczekują z kolei zaspokojenia własnych pragnień od Ciebie i innych. Nie przypomina Ci to czasem zamkniętego koła rabunku energetycznego?

 • Dona Grazia wzywa Cię do tego abyś popatrzył na świat z perspektywy swej realnej wielkości. To w Tobie bowiem drzemią wszystkie siły, których daremnie szukasz na zewnątrz i stamtąd oczekujesz je uzyskac. Możesz kiedy tylko chcesz, kochac każdego człowieka w każdym czasie, akceptowac go i oferowac mu swoją przyjaźń, bezwarunkowo i spontanicznie.

 • Jeśli zaczniesz łaknąc poczucia bezpieczeństwa wówczas- zanim zaczniesz wymagac go od innych sam nim siebie obdaruj.Uwolnij się ze starych wzorcó- Archaii łaski będzie wiernym towarzyszem na tej drodze.

 • Łaska= dar, na który nie zasłużyliśmy- uczucie nie stan umysłu. Od dziś z punktu widzenia naszej wielkości łaska ma być naszą wskazówką, przypomnieniem że dążymy drogą boskiego światła np. jeżeli nauczyliśmy się być bardziej serdeczni do siebie i innych, łaska objawi się nam w odczuwaniu głębokiej miłości do życia i wdzięczności. Czy nie brakuje nam właśnie tego uczucia?

Jej przesłanie:

Piękno, miłośc i spokój, które przyciągają Cię w innych ludziach, nosisz w sobie.”

Podsumowanie promienia purpurowozłotego:

ELOHIMY: TRANQUILIUS & PAZIFIKA

ARCHANIOŁY: URIEL I DONA GRAZIA

DZIAŁAJĄCA SIŁA: radoś, sprawiedliwośc, czyny + dawanie, łaska, siła działania= wiara

SYMBOL: Ognisty miecz + Krzyż Jezusowy

PLANETA/DZIEŃ/METAL: Mars, czwartek, żelazo

ZAPACHY: imbir, ziele porzeczki, pieprz, rozmaryn, anyżek, tuja, cynamon

MINERAŁY: rubin, karneol, granat, jaspis, spinel, koral

MISTRZOWIE: Nada, Jezus Chrystus

OSOBISTE GRUPY ANIELSKIE: Anioł Troski Pełnej Miłości

To od was zależy którego anioła, archanioła czy elohima wezwiecie poprzez wizualizację złotego światła. Możecie wyobrażac sobie sam kolor z prośbą o więcej wiary i zaufania a możecie szukac w głowie tej barwy z myślą o konkretnym osobniku mającym konkretne właściwości w tym zakresie. Tak czy siak warto;-)

Źródła:

 1. opis aniołów: „Świetlista Siła Aniołów Jeanne Ruland”

 2. motyw wizualizacji światła Doreen Virtue- „ medycyna anielska”

wasza, Wojowniczka Światła

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments