Wreszcie rozwojowy program partnerski

Wreszcie pojawił się program partnerski, który w dość zaawanowany sposób przedstawia pracę z naszą świadomością, przekonaniami – generalnie opowiada o tym jak działać i żyć. NSU 2.0

Robią to młodzi ludzie i czuć świeżość i nowego ducha w tym wszystkim. Nie znam tego dokładnie. Nie przesyłchałem wszystkiego ale z tego co widzę do tej pory jest to warte polecenia, zapoznania się. Ponieważ jest to też oparte o program partnerski, więc potencjalnie można zarobić jeśli się to poleci komuś, kto będzie zainteresowany i zarazem zakupi i może przekaże to dalej. Przyjemne z pożytecznym 😉 kliknij tutaj! Aby zapoznać się z ofertą.

A tutaj jeśli chcesz promować drugi poziom ich programu partnerskiego. A że ich baner promujący i generalnie strona przedstawia drogę więc… drogowskaz 😉 częstujcie się jeśli chcecie.

 

ps. nie zarabiam na Tobie! Ewentualnie dzięki Tobie. Nie mam “ciśnienia na kasę” ale też chcę skorzystać z możliwości zarabiania bo to jest OK. Fakt, być może, gdyby nie to, że to jest podpięte pod program partnerski to może bym na to nie zwrócił uwagi i może bym tego nie promował ale tutaj jest też i taka, finansowa zachęta. Ponieważ prowadzę też Artelis.pl i to do niego była skierowana ta oferta stwierdziłem, że i dla ludzi Drogowskazu może być ona ciekawa. Nie widzę w tym nic złego, piszę to aby jednak uspokoić niektórych z Was bo patrzą niektórzy na pieniądze jak na zło tego świata, a na ludzi, którzy zarabiają lub mają ich więcej jak na złoczyńców ODCINAJĄC TYM SAMYM SIEBIE OD PRZEPŁYWU PIENIĄDZA. Pieniądze to tylko jedna z form energii. Im więcej jej płynie przez Ciebie i dzięki Tobie tym lepiej, tym pełniej żyjesz, tym lepszym człowiekiem jesteś – CO NIE ZNACZY, ŻE JAK ICH NIE MASZ TO JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM!! ;):) na Boga! 🙂 spokojnie, chodzi o równowagę i świadomość. Powinniśmy się rozwiać w każdym z aspektów równomiernie i finansowo i fizycznie i duchowo, mentalnie, społęcznie, rodzinnie… jeśli tylko w jednym się rozwijamy lub wszystkie mamy ok ale w jednym jest lipa (nie obrażając Lip 😉 )  to nasz rozwój, życie jest wybrakowane i wcześniej czy później da to nam znak o sobie. A pieniądze, w naszym społeczeństwie, w naszych czasach są cholernie dziwnie i ciężko uwarunkowane… masa ciężkiej energii za nimi idzie, szła, teraz już jest coraz lepiej i przestronniej i śmiało otwierajmy się na jej nieograniczone przepływy. To też część i to fajna życia 🙂 Niech Kosmiczny Róg Obfitości otworzy się nad Tobą na zawsze. Obyś był, była zawsze radosnym wyrazem obfotości Wszechświata.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments