Wstęp do duchowości

Teoria. Uwaga! Tekst mocno duchowy – może być niestrawny dla niektórych. Czytasz na własną odpowiedzialność!

  Świat jest energią. Czy się to komuś podoba czy nie.
Każdy przedmiot czy zdarzenie, miejsce czy nawet czas to taniec energii.
ISTNIEJE TYLKO JEDNA ENERGIA Tak. Jest tylko jedna Energia we Wszechświecie. Jedna siła i inteligentna moc sprawcza i jest nią energia Boska zwana też Energią Uniwersalną  – Energia Miłości .

Ponieważ energia wibruje w różnych częstotliwościach więc ukazuje się nam w różnych postaciach. Stąd tak wiele przeróżnych form na świecie (a to ledwie wierzchołek góry lodowej…).
My jako ciało jesteśmy wibracją tej Energii i my jako świadomość również jesteśmy wibracją tej samej energii tylko że o innej częstotliwości.

Człowiek jest najwyższym wyrażeniem tej Energii Boskiej. Jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga i jesteśmy ukoronowaniem Jego planów dla Świata i wyrazem Jego Miłości dla całego Stworzenia. Poprzez ludzi Bóg kocha i błogosławi światu i my jesteśmy manifestacjami Jego Boskiej Miłości. Czyż to nie piękne?! 🙂

Nasze ciała to struktury energetyczne (jak wszystko inne). Bardzo skomplikowane struktury które na dodatek dość łatwo zaburzyć i wywołać chorobę (choroba to po prostu odbiegnięcie od idealnego stanu w jakim zostaliśmy stworzeni).
W naszym, doskonałym w założeniu, ciele krąży energia dostarczana przez nasz system energetyczny. Energia ta jest pobierana w przeróżne sposoby: poprzez pokarm, sen, właściwe patrzenie na świat, od innych ludzi, z Kosmosu…

Zdarza się niestety że nasz doskonały obieg energetyczny zostanie zaburzony.
Pojawia się blokada która powoduje zaburzenie w przepływie energii życiowej i wtedy jeżeli to zaburzenie jest długotrwałe pojawia się choroba w naszym organizmie fizycznym.
Przekazy Energii Uniwersalnej mogą rozbić te blokady i przywrócić właściwy obieg Energii życiowej.
Powinniśmy dążyć do takiego stanu naszej świadomości abyśmy samodzielne uzdrawiali własne ciała i duszę i przede wszystkim tak żyli z takim nastawienem do Boga i Świata aby te blokady w ogóle nie powstawały (to dość spore wyzwanie…).

Co powoduje blokady?
Mnóstwo rzeczy… a upraszczając tylko jedna. Niewiedza.
Nie wiemy o tym że denerwując się sami wstawiamy sobie blokady w nasz system energetyczny i w innych ludzi!
Nie wiemy że złorzecząc wysyłamy w świat mnóstwo negatywnej energii która wzmocniona innymi sobie podobnymi energiami wróci do nas i nas skrzywdzi. Ściągnie nam na głowę jakieś nieszczęście lub chorobę.
Nie znamy podstawowych praw i zasad rządzących naszą rzeczywistością!
Babramy się cały czas w tym samym błocie nie wiedząc dlaczego tak się nam dzieje.
Skąd te choroby nieszczęścia… nie przypuszczając nawet że za wszystko co nas w życiu spotyka jesteśmy TYLKO MY odpowiedzialni… i tylko my możemy to zmienić. A te wszystkie kuksańce od życia są tylko po to abyśmy otworzyli oczy i zaczeli żyć jak należy. Wtedy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i wszystko stanie się jasne i wiadome. 
Dzięki przekazom Energii Uniwersalnej i przede wszystkim dzięki wiedzy o niej i o życiu będziemy na tej stornie starać się przekazać jak najwięcej rozjaśniającej ciemności niewiedzy wiedzy.

W sposób maksymalnie łatwy i przejrzysty i lekki będziemy opowiadać tu i o nas i o Bogu i zobaczymy jak głęboko sięga norka królika… 😉

Niech się dzieje Światło !!

ps. Więcej teorii i wiedzy będzie się sukcesywnie pojawiać na stronach drogowskazu. Piszcie proszę i zadawajcie pytania. Zapraszamy do aktywnego udziału w forum i pomocy przy tworzeniu tej strony. Niech to będzie nasza Spółdzielnia Światła.

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments