Wyraźni ludzie.

Wyraźni ludzie to sól ziemi. Są zawsze i w każdych czasach. To oni określają ogółną rzeczywistość społeczną i definiują kierunki rozwoju za którymi podążają inni. Teraz, dla tych “wyraźnych” jest złoty czas. Złota era. Era Internetu.

 

Internet w naszych czasach jest czymś tak ważnym i znaczącym jak dawniej, wynalezienie koła. Sprawia, że zaciera się granica między tym, kto może a tym, który nie może. W Internecie szanse się wyrównują i każdy, kto jest w czymś dobry może stanąć na scenie i zgromadzić wokół siebie swoją publiczność. Internet jest niesamowitym wynalazkiem. W krótkim czasie może sprawić, że ktoś zupełnie nieznany stanie się właścicielem popularnej strony, bloga czy jakiegoś programu. W Internecie wystarczy dobry pomysł i trochę szczęścia. Wielkie kariery internetowe, jak na przykład twórców Google, pewnie już się nie powtórzą, ale teraz przychodzi czas na „zwykłych” ludzi – ludzi, którzy chcą w Internecie wykreować siebie i swój wizerunek. Czas „wyraźnych” ludzi, konkretnych i jasno określonych. Takich, którzy wiedzą, czego chcą i Kim są.

Każdy z nas mając jakąś swoją dziedzinę, w której czuje się bardzo dobrze, prowadzi stronę WWW, bloga. Te strony są odwiedzane przez ludzi, którzy czerpią z wiedzy, doświadczenia autorów a także z ich sposobu życia i bycia. Biorą to, co dla nich najlepsze, asymilują to, co dla nich ważne i wymyślają coś własnego, coś lepszego. Wszyscy są szczęśliwi. Autorzy wytyczają szlaki. Ich czytelnicy nabierają sił, uczą się, aby później samemu otworzyć lepszą wersję tego, czego się nauczyli. Wspaniałe dzieło i akt wzrastania i ewolucji jest widoczny i tutaj. Wszystko rozwija się coraz bardziej.

Strony powstają coraz lepsze, bardziej funkcjonalne. Idee coraz śmielsze, światlejsze. Ludzie sięgają coraz wyżej. To wspaniałe.

Moc pisania i talent w piórze daje wspaniałe efekty przy promowaniu własnego biznesu. To tutaj manifestuje się największa korzyść z pisania. Jeżeli Twoje artykuły są lekkie, łatwe w odbiorze i jednocześnie merytoryczne i dobroczynne to już po prostu jesteś skazany na sukces! Ludzie będą chętnie Cię czytali i korzystali z Twojej wiedzy. Będziesz polecany i promowany wśród ich znajomych. Twoja marka, nazwisko i Twoja strona WWW czy firma wykreuje się w niebywały sposób. To wszystko sprawi pisanie lekkich i merytorycznych artykułów i umieszczanie ich w Artelis i jemu podobnych serwisach. To tutaj zaglądają ludzie szukający praktycznych i sprawdzonych rad jak rozwiązać swe własne problemy i jak sprawić, aby ich praca była lepsza a ich produkty jeszcze sprawniej tworzone. To dzięki temu opowiedzą o Tobie „Ten gość się zna na rzeczy!” I umieszczą Twój artykuł w niezmienionej formie na swojej stronie gdzie będzie on dalej promował Twoją działalności i osobowość. To wszystko się dzieje automatycznie, samoczynnie i wystarczy to dobrze rozkręcić, rozbujać. Podlać odpowiednio i czekać aż wyrośnie z tego piękny kwiat. To jest to, co wszyscy lubimy.

 

Masz lekkie pióro? Twoje prace czyta się z przyjemnością? Masz ciekawe spojrzenie na świat? Inne? Zabawne? Nie pisz do szuflady! Daj się poznać światu! Umieszczaj swoje artykuły w serwisach typu Artelis , które zajmują się promocją właśnie takich wolnych twórców i pisarzy jak Ty! Pisząc do tego typu serwisów budujesz swoją markę i rozgłaszasz swoje imię! Być może niewiele to dla Ciebie znaczy, bo masz zaniżoną samoocenę, ale jak możesz się przekonać o tym, że tak nie jest, jeżeli nikt nigdy nie wiedział tego, co piszesz lub tworzysz? Gwarantuje, że jeżeli Twoje prace się dobrze czyta na pewno znajdziesz grono czytelników, którzy dostarczą Ci tak potrzebnego Tobie uznania i aprobaty. Tylko pisząc w swoim blogu i prowadząc swoją stronę WWW masz szansę rozbudzić się i uwierzyć w siebie. Jakie to będzie wspaniałe uczucie, gdy nagle stwierdzisz, że Twoje artykuły są popularne, że czytający je będą pozytywnie się o nich wypowiadać a one same będą zataczać coraz szersze kręgi w Internecie? Twoja siła, wiara w siebie będą rosły a wraz z tym Twoje możliwości, spokój wewnętrzny, mądrość i siła. Aż któregoś dnia obudzisz się i stwierdzisz, że jesteś silny i zupełnie inny niż byłeś dawniej, że nastąpiła całkowita zmiana Otworzą się przed Tobą nowe możliwości i już będzie wszystko jasne. Życie to stawianie małych kroczków. Zacznij od strony WWW, bloga, zdobywaj wiedze i doświadczenie, ucz się i baw tym, co robisz to jest przepis na sukces! Na spokojne i dostanie życie, na udane związki i radość o poranku 🙂 na spokojny sen i rozkoszny czas we dwoje, na wszystko, co piękne i dobre.

To wszystko wyżej opisane stanie się, gdy zmieni się Twój stosunek do samego siebie. A stosunek ten można zmienić również dzięki temu, że się piszę dobre artykuły, które ludzie czytają. My, wszyscy ludzie, jesteśmy takimi stworzonkami, że potrzebujemy na pewnym etapie innych. Ich uznania, aprobaty, akceptacji. Jeżeli nie otrzymaliśmy tego dostatecznie dużo w dzieciństwie to przez całe nasze życie próbujemy „nadrobić” te straty. Zazwyczaj dorośli „bunkrują się” i ciężko jest im nadrobić te rzeczy, ale pisząc można pozostawać bardzo długo „w utajnieniu”, nasza wrażliwa, podatna na zranienie Istota jest wciąż schowana i nabiera pewności. Możemy pisać pod pseudonimem i dopiero wtedy jak poczujemy, że czas nadszedł i mamy dość siły możemy wyjść na scenę.

Istnieje wiele serwisów promujących społeczne dziennikarstwo, pisarstwo, felietony i inne. Osobiście jestem związany uczuciowo z serwisem Artelis, który współtworzę, a który w swej genialnej (🙂) idei i założeniu promuje ludzi biznesu i fachowców. Stawia na wiedzę z górnej półki, na ekspertów i znawców tematu dostarczając każdej ze stron tego, czego potrzebują.

Wysoki poziom artykułów przesyłanych do serwisu świadczy najlepiej o tym jak wspaniale się rozwija polski Internet, przedsiębiorczość, fachowość i jak wielu „wyraźnych ludzi” tworzy samych siebie w swoich serwisach, blogach, firmach. To wysokiej jakości, fachowe i pomocne prace. Naprawdę jest powód do dumy i radości.

Autorom oprócz talentu w piórze i wiedzy potrzebne jest jeszcze miejsce gdzie ich prace zostaną dostrzeżone. Gdzie zaglądają ludzie szukający właśnie tego typu rzeczy. W tych miejscach spotykają się wszyscy zainteresowani i nie tylko oni.

Każdy twórca potrzebuje publiczności, a tę właśnie mają zapewnić takie serwisu jak Artelis. Stąd już tylko krok do sukcesu. Czego Wam i nam serdecznie życzymy.

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments