Wzniesienie planety Landras

Informacje dostarczone przez medium Sabine Sangitar, z 09.03.2011

Wzniesienie planety Landras

Przed Upadkiem Lucyfera istniało ogromne pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Lucyfera i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta została usunięta z linii magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne pole. Z tego powodu istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym prawom.

Te wszystkie 389 planet musi ponownie się wznieść, aby mógł zabrzmieć doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do magnetycznego pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się wzniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.

 

Planeta Landras

Pierwsza z 389 planet dokonała już Wzniesienia. Ta planeta nazywa się Landras i jest obecnie w fazie adaptacji. Układ słoneczny z Landras nie jest daleko od nas. Okno czasu do Wzniesienia Landras było od 2007 roku. W 2011 nastąpiło Wzniesienie.
Na Landras istniej wiele podobieństw do tego, co my znamy. Landras podlega tym samym prawom. Istoty posiadają ciało i narządy, które stworzyły. Oni znają Lemurię, obietnicę, najstarszą częstotliwość z różnych częstotliwości, różnych okresów czasu. Boskość na każdą planetę posłała tego, którego my nazywamy Jezusem Chrystusem, Synem Bożym. Na Landras zwany jest on Boską Perłą.

Istoty na Landras są bardzo podobne do nas. Niektóre umiejętności mają lepiej wykształcone od naszych, inne znowu mniej. Istoty te mają również nauczanie i zostały dobrze wyszkolone. To wszystko jest bardzo podobne do naszego.

Ja bardzo, bardzo dużo rozmawiam z medium Norina z Landras, oraz z innymi istotami, o wzniesieniu ich planety. Norina należy również do tamtejszych najstarszych częstotliwości. To, co ona mówi, jest niezwykle interesujące. Chciałabym podzielić się tym z wami.

Wzniesienie

Przed Wzniesieniem istoty na Landras, podobnie jak my, zaczęły odczuwać, że czas upływa bardzo szybko. Co wcześniej było godziną, dzisiaj odczuwa się jak pół godziny. To uczucie, że wszystko szalenie pędzi, wszystko bardzo szybko się manifestuje, jest także u nas.

Dowiedziałam się od Norina, że od okna czasu w 2007 r. nastąpiły niezwykle szczególne zmiany i oni zaczęli traktować wszystko o wiele bardziej poważnie. Od 2007 r. ogromna ilość istot otworzyła się na duchowość. Istoty na Landras miały już bardzo rozszerzoną świadomość. Aby przygotować się do Wzniesienia, zmienili swoje sytuacje mieszkaniowe już przed Wzniesieniem, i założyli duże wspólnoty mieszkalne. To wielce im pomogło. Ich planeta nie jest zamieszkana tak bardzo jak nasza. Wielu tak zwanych oratorów, mówców i uzdrowicieli zebrało się razem, aby wspólnie żyć i pracować.

Wzniesienie zostało wprowadzone z doskonałym Tonem i na Landras było wielkie trzęsienie, jakie również będzie u nas. Tam nie ma wulkanów, tak więc nie było wybuchu wulkanu i żadnej możliwości ciemności, którą mogłyby spowodować popioły. Poprzez doskonały Ton została przekształcona energia Lucyfera. To przetransformowało wszystko, co jeszcze było niezbędne. Prawie wszystkie stare struktury załamały się. Nic nie jest takie, jak było.

Przebudzenie każdej istoty następowało raptownie, bardzo szybko. Gdy zabrzmiał doskonały Ton, wbrew wyobrażeniom, przez uszy był on odbierany najpierw jako bardzo nieprzyjemny. Zaczął wibrować i stawał się coraz głośniejszy i głośniejszy. Dźwięk ten był tak ekstremalny, że istoty na planecie nie mogły już ustać i padały na kolana, dopóki nie został zatrzymany. Równocześnie wpadły one w głęboki trans, podczas którego zapanował bezruch na 9 minut wg naszego czasu. W tym czasie, każda istota, obojętnie czy rozwinięta duchowo, czy też nie, miała wewnętrzny wgląd. Mogła zobaczyć siebie, od stworzenia, poprzez wszystkie inkarnacje, w każdej epoce. Zatem każdy miał sposobność poczuć głębokie przebudzenie, nawet jeśli przedtem jeszcze spał. Następnie trans zakończył się. Trans nie spowodował zapomnienia, każda istota była świadoma tego, co się wydarzyło. Oni noszą teraz rozpoznanie i przebudzenie w sobie.

Uzyskałam również interesującą odpowiedź na to, jak dzieci doświadczyły Wzniesienia. Dzieci nie spały już wiele nocy przed Wzniesieniem. Dzieci doświadczyły tego łatwiej. One również miały wewnętrzny wgląd, ale jak większość dzieci Nowego Czasu, były bardzo radosne.

Na Landras tak jak u nas, również istnieje pewien rodzaj pionierów światła. Nazywają siebie prekursorami. Zostali oni w odpowiedni sposób przeszkoleni i przygotowani, tak jak my. Nawet oni byli zaskoczeni, że Wzniesienie dokonało się tak szybko, choć dla nich było już odczuwalne, że coś się dzieje. Różne istoty opowiadały mi, że nawet najlepiej wykształcone istoty miały problemy z energetycznymi zjawiskami i formami światła, które nagle mogli zobaczyć. W zupełnie krótkim czasie bardzo dużo rzeczy rozegrało się naraz.

Faza adaptacji

Po wewnętrznym wglądzie rozpętał się kompletny chaos. Planeta wzniosła się i wszystkie istoty zostały niechybnie przebudzone. Jednak wielu brakuje wzorców, które są uzyskiwane poprzez rozwój duchowy. Kiedy istota ma wewnętrzny wgląd i nagle dowiaduje się, że wszystko co słyszała o duchowości i Wzniesieniu jest prawdą, pragnie jak najszybszego przeszkolenia swojej świadomości. To właśnie jest tam największym problemem w tej chwili, ponieważ jest zbyt mało “personelu” do szkolenia świadomości. Jest to wielkie wyzwanie dla tamtejszych prekursorów. Ponieważ Wzniesienie dokonało się tak niespodziewanie, a napór był tak duży, zostali oni teraz przeniesienie na świetlisty okręt Adonai Ashtar Sheran. Tam są ponownie przygotowywani i szkoleni, by następnie powrócić na planetę w celu wspierania wielu istot w uświadamianiu.

Stąd można sobie wyobrazić, co to znaczy, kiedy świat duchowy mówi: Prawdziwa praca dla nas pionierów zaczyna się po Wzniesieniu. W fazie adaptacyjnej, w której oni są teraz, każda istota ma szansę się rozwijać, dostosowywać i stabilizować w swoim przebudzeniu. Poczucie czasu nie zmieniło się, jednak oni otrzymali inną świadomość wszystkiego. Dla nich po Wzniesieniu czas zasadniczo nie ma tak istotnego znaczenia. Znajdują się obecnie w fazie dostosowania i skupiają się na tym, by podnieść energię wszystkich istot, rozszerzać się i wykonywać swoją pracę.

Teraz dokonywane są próby ustanowienia nowego porządku na Landras i wdrażane są nowe technologie. Jest wielu prekursorów, którzy często przebywają na okręcie Ashtar, przyswajając wiedzę i nowe technologie. U nas także wielu pionierów to czyni. Gdy Landras przebudziła się jako planeta, bardzo szybko te nowe technologie zostały wyzwolone. Oni tworzą teraz nowe technologie, co naturalnie, ze względu na ich szkolenie, następuje bardzo szybko, a dla nas może nie być łatwe do wyobrażenia sobie. Norina dużo mówi o nowych technologiach i znaczeniu osadzania i łączenia aspektów. To jest coś, co oni z perspektywy czasu postrzegają jako najważniejsze: osadzenie energii z Boskiej Rzeczywistości. Dopiero teraz rozumieją, jak ważne to było. W momencie gdy rozbrzmiewa doskonały Ton, wyzwalana jest wiedza i wszystko przebiega szalenie szybko.

Obecnie 80 procent Arkturian działających normalnie na Matce Ziemi, udało się do Landras, aby teraz tam wykonywać swoją pracę. Potrzeba tam istot, które mogą podróżować do wnętrza planety, by stabilizować energie i dokonywać uświadomienia. Jednocześnie wiązane są energie planetarnych siatek, dzięki czemu energia Landras nie może z powrotem upaść.

Po prawdziwym wglądzie, jakiego istota doświadczyła w transie, wszystkie wątpliwości zostają natychmiast przetransformowane. Nic już nie dzieje się nieświadomie. Istoty nie upadają już z powrotem do umysłu. W chwili przebudzenia Aspekt Duszy zostaje połączony z innymi aspektami. Dusza jest decydująca dla wszystkiego. Na planecie istnieje teraz bardzo wysoka wibracja miłości.

Istoty na Landras więcej oddychają Praną i postrzegają to jako oczywiste, ponieważ oni robili to już przed Wzniesieniem.

Co Wzniesienie planety Landras oznacza dla nas?

Istoty na Landras wiedzą, że wszystkie inne planety, także nasza, odczuły Wzniesienie. To mogło być odbierane fizycznie jako ekstremalne zawroty głowy i zmęcze

nie, albo zamęt. Mogło być także tak, że ktoś czuł głęboką tęsknotę lub euforię. Nie mogliśmy tylko połączyć tego z żadnym wydarzeniem, ponieważ nie wiedzieliśmy.
Wzniesienie pierwszej planety ma wpływ na nas wszystkich. Pierwszy krok jest najważniejszy. W tej chwili jesteśmy z Ziemią na jedenastym miejscu do Wzniesienia. Jednak Norina mówi, że obecnie dzieje się tak dużo, w związku z otwarciem bram Lentos, energią Eleua, Światłem Prosonodo, że równie dobrze może być tak, iż wkrótce będziemy na piątym lub czwartym miejscu. Mówi, że poruszamy naszą świadomość bardzo, bardzo szybko i że okno czasu jest powołane zawsze zgodnie z poziomem świadomości. Dla nich to był rok 2007, u nas 2012.

Dla innych planet istnieje okno czasu w 2019. Jednak w zależności od tego, jak wzrośnie świadomość, zmieni się także okno czasu.

Medytacja Heiko El’Shara na temat stabilizacji planetarnych siatek.
( do tej medytacji nie zamieszczono plików tekstowych, zatem nie mogę jej przetłumaczyć )

Tłumaczenie Gaya Wrzosek

 

http://www.shaumbraforums.com/ccc/viewtopic.php?f=31&t=52&start=270

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments