Projekt Aktywna Woda Drogowskazu

1. “Aktywuję tę wodę w Imię Obecności Jam Jest.

Energetyzuję i wyświęcam Ją czystą energią Źródła i przyłączam się tym do projektu “Aktywna Woda” portalu Drogowskaz.pl. w imię Wyższej Siły Wszechświata.

Przyłączam swoją czystą energię do tego projektu dla wzmocnienia Jej oddziaływania

i z wdzięcznością, że również mogę wesprzeć tę inicjatywę” – wypowiedz te słowa głośno lub w myślach trzymając w ręku butelkę z wodą, patrząc na nią, myśląc o niej.

 

2. Dodatkowo, do powyższych słów, możesz wpleść każdą dobrą intencję, która Ci przyjdzie do głowy, dodając na przykład: niech ta woda szczególnie wzmocni mój wzrok i pozbawi mnie żylaków, wyleczy mnie z cukrzycy itp. (więcej na temat chorób niżej)

3. Każda choroba po coś jest i niesie nam jakąś informację, czasem jest nam zsyłana, aby nas przed czymś ustrzec, ochronić nas, rodzinę lub świat przed nami.

Picie Aktywnej Wody pozwala wznieść świadomość do takiego pułapu, aby łatwiej było zrozumieć przyczyny choroby. Choroba jest jak lampka sygnalizacyjna, że coś jest z nami nie tak i powinniśmy raczej starać się ją zrozumieć niż zakrywać lampkę – łykać tabletkę.

Aktywna Woda ma pomóc Ci zrozumieć przyczyny choroby jednak też i działa uzdrawiająco, oczyszczająco, energetyzująco. To woda, która aktywuje Twój potencjał samouzdrawiania, Twój potencjał duchowy i sprzęga go z Siłami Kosmosu.

 

4. Pijąc Aktywną Wodę pamiętaj o tym, aby być dobrym człowiekiem, “ekologicznym”, etycznym, nie szkodzić, nie złorzeczyć, nie obrażać się, myśleć pozytywnie, dobrodusznie… Większość chorób sami sobie (i całej naszej rodzinie) ściągamy na głowę naszym nieodpowiednim myśleniem, szkodliwymi nawykami działania, schematami myślenia, to wszystko jest do wyprostowania.

Picie AW Aktywnej Wody sprawi, że szybciej ten proces się będzie dział w Twoim przypadku. Jeśli jesteś odpowiednim miejscu swej drogi samorozwoju mogą nastąpić bardzo szybkie zmiany.

Pij AW i obserwuj się, patrz jak się zmieniasz, jak przywracają Ci się siły, zdrowiejesz, młodniejesz, jak poszerza się Twoje postrzeganie świata… Tak, duża część całej pracy to Twoja autosugestia i o to też chodzi. To Ty masz moc, masz siłę by zwalczyć wszystkie choroby i żyć szczęśliwie. Sam je wygenerowałeś, sam możesz je zwalczyć, Aktywna Woda Ci w tym pomoże, ale to Ty musisz się do tego przyłożyć, im bardziej świadomie, z im większą wiarą tym większe będą efekty.

AW w znikomym stopniu lub wcale, podziała na niewierzących ( mam na myśli niewierzących w wodę) – BO NIE MA DZIAŁAĆ. Dlatego jest nazwana Aktywną Wodą, aby każdy, kto ją używa Aktywnie włączył się do współdziałania, współtworzenia siebie. Zero tabletek.

 

5. Oczywiście można tę wodę dać niewierzącym w AW bliskim i to podziała. W obrębie rodziny to zadziała. Zazwyczaj panowie są bardziej oporni przed takimi rzeczami i panie muszą im “wtykać” tego typu idee. Patrzcie, obserwujcie. Najlepiej jest być dobrym, nienarzucającym się przykładem. Nawet dla męża/żony/dzieci – właściwie to zwłaszcza dla nich.

 

6. Pij obserwuj, co się dzieje. Dziel się informacjami. Na stronie Drogowskazu, na naszym forum.

 

7. Woda jest codziennie błogosławiona tutaj, w siedzibie Drogowskazu i każda woda, która zostanie pobłogosławiona w imię Obecności Jam Jest i przyłączona do tego projektu również od razu staje się taką wodą AW.

Wodę można aktywować w każdej chwili i każdą ilość – na użytek własny.

 

8. Wodę można używać do wszystkiego, tak jak używasz wody, działa zawsze. Woda, to potężny żywioł a my w 70 % składamy się z wody, aktywuj ją. Aktywuj siebie. Ty też jesteś święty/święta. Żyjesz w świętym świecie i jesteś Jego świętą częścią. Razem tworzymy go świętym.

 

9. Przekaż dalej. Potestuj, zobacz jak działasz, jak się czujesz, przekaż dalej tę wiadomość. Jeśli Tobie pomogła może pomóc i innym.

 

 

Środki bezpieczeństwa i uwagi.

1. Woda jest zdrowa i bezpieczna, używaj wody mineralnej, czystej. Najlepiej źródlanej, ale niekoniecznie.

 

2. AW przyspiesza procesy uświadamiania i rozwoju osobistego w Twojej głowie, co może wywołać różne skutki. Może się zdarzyć, że wręcz zachorujesz, aby sobie coś uświadomić, że się rozwiedziesz, ożenisz, wykonasz krok, który był dla Ciebie trudny, ciężko się było zdecydować. Woda AW podnosi wibracje. Może też sprawić, że ktoś na przykład szybciej umrze – mówię tu o sytuacjach, gdy ktoś jest już śmiertelnie chory, agonalnie wtedy woda pomaga przejść na Drugą Stronę.

 

 

3. AW podnosi wibrację naszego ciała, umysłu, duszy, zwiększa świadomość. Jeśli jesteśmy zanieczyszczeni, pełno w nas lub wokół nas niskich energii i wibracji to woda AW będzie to oczyszczać. Zanim pojawi się czysty strumień brudy muszą zostać wyczyszczone, wypłukane na powierzchnię, nie zdziw się, gdy na samym początku nie będzie za ciekawie. Aby nowe się pojawiło stare musi odejść… stare zazwyczaj nie tak chętnie oddaje pola… bądź pełen wiary, ufności i dobrych myśli. Jesteś częścią wszechpotężnego systemu życia, tworzysz z nim harmonijną całość. Pijąc tę wodę afirmujesz, ogłaszasz swój świadomy i chętny współudział w tworzeniu tego systemu. Po to żyjemy.

 

Podczas picia wody, wieczorem przed zaśnięciem, nad ranem, w półśnie albo przy codziennych czynnościach mogą Ci przyjść do głowy stare sprawy, sytuacje, ludzie, rzeczy, do których miałeś lub masz jakiś negatywny stosunek – są niezałatwione. Sprawa pojawia się przed Twoimi oczami po to, aby ją zharmonizować. Zapisuj lub zapamiętuj każdą taką sprawę, osobę i później, gdy już masz czas, aby spokojnie na ten temat pomyśleć wyobraź sobie tę osobę/sytuację i wybacz, odpuść wszelkie negatywne energie, jakie masz w sobie, od złości i wściekłości aż po żal i urazę, obrazę. Wyślij miłość i wdzięczność do tej osoby/sytuacji. Jeśli ta sytuacja wciąż Ci przychodzi na myśl to znak, że jest to główny program, który obecnie działa w Twoim życiu, jeśli nie możesz sobie z nim poradzić, napisz na forum.

To tego typu sytuacje kreują choroby i jedynym i najpewniejszym sposobem, aby się uzdrowić jest właśnie wybaczyć i odpuścić, wręcz ukorzyć się, okazać skruchę i pokorę (to niełatwe w naszych obecnych, butnych czasach). Jeśli to zrobisz powiedz następujące słowa, “Wybaczam i proszę o wybaczenie. Przepraszam, że sprawiłem, że wygenerowałeś dla mnie tę sytuację i dziękuję Ci bardzo, że zechciałeś ją dla mnie i ze mną odegrać. Kocham Cię i błogosławię z całego serca. ” – To “czarny szlak” dla wyczynowców, ale to najszybsza i najskuteczniejsza droga do oczyszczenia swojej karmy. Powtarzaj te słowa codziennie do Świata, Boga, Uniwersum, Wyższego Ja. Załatwi to “hurtowo” Twoje i Twojej rodziny pomniejsze karmiczne przewinienia.

 

 

 

Pytania i odpowiedzi.

1. Dlaczego przyłączamy do projektu aktywna woda Drogowskazu? Przecież nie trzeba, sami możemy wyświęcić wodę. Można samemu. Przyłączenie do projektu ma na celu wzmocnienie Twej intencji i ochronę przed negatywnymi Siłami, które zawsze starają się zaszkodzić w tego typu pracach. Dołączanie do PAWD sprawia, że całość jest bezpieczna, wzmocniona. Nasze dodatkowe intencje kodują i błogosławią wodę w sposób według nas optymalny i odpowiedni. Jeśli czujesz niedobrze PAWD nie korzystaj. Widać to nie jest Twoja wibracja i to nie jest ani nic złego ani dobrego. Po prostu, inna przestrzeń. Ale może też być tak, że pewne negatywności w Tobie będą Ci odradzać picie i korzystanie z AW – tutaj musisz spokojnie rozważyć i może przetestować. Na pewno AW Ci nie zaszkodzi.

 

2. Czy można aktywować wodę w herbacie/kawie/zupie, wannie itd.? Tak, jak najbardziej można, skoncentruj się na danym obiekcie i wypowiedz aktywujące słowa – ważna jest przede wszystkim intencja i spokojny umysł i czyste serce. Aktywując kawę nie sprawisz, że stanie się ona zdrowa dla Ciała – wciąż będą w niej szkodliwe związki, na pewno jednak zneutralizujesz nieco ich działanie w wprowadzisz uzdrawiające i oczyszczające kody do napoju. Może z czasem stwierdzisz, że już nie potrzebujesz kawy ani żadnych innych używek.

 

 

3. Co jeśli jestem wkurzony, wzburzony, mam zły humor? Najlepiej wtedy odczekać aż przejdzie jednak czasem może być to niemożliwe. Zauważ te emocje, postaraj się jak najbardziej wyjść z nich i wtedy aktywować wodę – sama próba zrobienia tego już wystarczy, Twoi Opiekunowie Duchowi i Przewodnicy już się o resztę zatroszczą. Ty musisz tylko zainicjować proces. Oczywiście, im bardziej świadomy i czysty Twój wkład tym lepiej.

 

4. W jakim sensie ja też się przyłączam do tego projektu? Jesteśmy jednością, im większa nasza świadomość tym bardziej wzrasta nasza(?) moc oddziaływania. Za każdym razem, gdy myślisz tylko o projekcie AW już go zasilasz swoją energia (jak wszystko i wszystkich, o czym i o których myślisz). Tutaj chodzi tylko o to abyś to robił świadomie, chętnie i z czystą intencją. Nie martw się o swoją czystość… Nikt z nas tutaj święty nie jest 😉 dopiero się tego uczymy albo, jak to jest bardziej prawdopodobne – przypominamy to sobie.

 

5. Czy są w to zaangażowane jakieś specjalne siły, istoty, cywilizacje? Naszą siłą, intencją jest czyste serce i szczera chęć pomocy i przyczynienia się w jakiś pomocny sposób w tym niezwykłym czasie przejścia naszej cywilizacji na nowy poziom świadomości. Wierzymy w nasze dobre prowadzenie i sprzyjające siły. Nie stoi za nami żadna religia, żaden wielki guru. Jesteśmy normalni… jesteśmy… nieprzemakalni….

 

Namaste.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments