Teorie spiskowe? To już nie teorie…

Pomóżmy w tej zmianie świadomości, Dołóżmy się w tym w wszystkim. Docierają do mnie nowe komunikaty o tym co nasi kochani rządzący chcą z nami zrobić i to już nie zakrawa na teorie. Nie chcę tu straszyć, po prostu trzeba zacząć coś robić. Pisać, działać, komunikować, organizować się. Trzeba. Nikt za nas tego nie zrobi… każdy pokolenie ma swoje nieszczęście… ktoś tak śpiewał. Every generation got its own disis (sorry, jeśli coś z mym anglikiem nie tak) w każdym razie, nasi dziadkowie szli na wojny, umierali w okopach, ginęli za wiarę, palili ich na stosach, cierpieli głód itd… a my… a my mamy na karku na przykład Codex ze swoimi planami zgładzenia znanej nam cywilizacji. My mamy wojny, cyber przestępstwa i inne atrakcje obecnego czasu i choć może się wydawać, że żyjemy spokojnie ale wydaje się, że ten spokój jest BARDZO iluzoryczny… to jest spokój, który przypomina czajenie się lwa… który udaje nieżywego by zwabić bliżej swe ofiary… choć pewnie lew takich rzeczy nie robi bo duma mu nie pozwoli ale pewnie znajdą się takie zwierzątka. I myślę, że teraz, w tych czasach dzieje się podobnie.

Fakt, nie musimy “rżnąć karabinem w bruk ulicy” ale czy aby na pewno? Czy to nie jest tak, że zamieniliśmy te karabiny na… klawiatury? Na ołówki? Na portfele? Rżnij karabinem w bruk ulicy… rżnij klawiaturą w blat biurka… Twoja jest energia a ich Twa dusza…. zagnieciona do trybiku wyrabiającego społeczne gadżety… to tylko forma… inna forma ale wciąż powtarza się to samo… dopóki nie zmieni się natura tych co mają. Dopóki nie przeniknie ich duch jedności i świadomości, będą ze strachu by nie stracić swego gnębić i wykorzystywać tych słabszych. Mniej świadomych… w tym przypadku szczęśliwszych.

Dlaczego ten wpis? Dotarła dziś do mnie wiadomość od Ani, publikuję ją poniżej. Założyłem też nowy dział “zwiastuni świtu” i tam będę chciał aby znalazły się nasze teksty pomagające rzucić światło na to co nas teraz otacza… bo nie karabinem i krwią zrobimy teraz rewolucję a sercem i świadomością. W pokoju Kochani. Oto tekst:

Przesyłam linki do poparcia Pani Ewy Kopacz, jeśli równiesz widzisz, iż
dzięki niej możemy uniknąć obowiązku, przymusie szczepień, wyślij poparcie.

http://grypa666.wordpress.com/2009/11/09/lista-poparcia-dla-minister-ewy-kopacz/

linnek do filmiku o wystąpieniu pani Kopacz w sejmie.
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/07/odwazni-polacy-odwazni-wtedy-i-odwazni-dzis-tak-trzymac/

PS – była dziwna przerwa w transmisji z sejmu… hmmm… Wycięto
fragment
jej wypowiedzi. Jest to możliwe jeśli stosuje eię elektroniczne urządzenie
opóźniające. Opóźnienie rzędy 3-5 minut w transmisji to żaden problem.
najprawdopodobniej pani minister powiedziała coś, co TV-cenzura nie była w
stanie przepuścić…
komu argumentacja pani Kopacz trafiła do przekonania – proszę wysłac
poparcie. I rozesłaćdalej. I prosze nie zapominac o ukryciu listy
odbiorców.
pozdr
Mirek


0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments