Nie jesteśmy tu po to by było nam miło…

Nie jesteśmy tu po to by było nam miło… jesteśmy tu po to by zrobić robotę… Boską Robotę. Nie jesteśmy tu po to by opływać w dostatki i luksusy. Nie mamy robić karier ani też nie mamy cierpieć głodu czy jakiejkolwiek innej niesprawiedliwości. Jesteśmy tu by robić Boskie Dzieło.

Dobrobyt nas usypia. Technika, cywilizacja nas usypia… nie mówię, że są złe… mówię, że nas usypiają, otępiają, sprawiają, że jesteśmy od nich uzależnieni… przestajemy się starać, przestajemy szukać czegoś lepszego… czego i po co skoro jest nam dobrze?

Nie dajmy się zaczarować sekreto podobnym maniom, niewolnictwom egoizmu… one sprawiają, że rośnie w nas wielkie ego, którego za nic nie będziemy chcieli porzucić jeśli nas tak dużo kosztowało…. Korzystajmy jak najbardziej z nauk, technik i narzędzi, które one przekazują ale nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy pępkiem świata! Nie tu, nie z tym poziomem świadomości! Kiedyś, z innym podejściem, gdy już w pełni rozeznasz swoje miejsce w systemie sam stwierdzisz czy to słuszne…

Możesz uważać, że jesteś najważniejszy. Możesz wibrować miłością i wdzięcznością i przyciągać do siebie piękne rzeczy ale prawdy nie osiągniesz…. Droga do prawdy wiedzie przez ścieżkę pokory i oddania, służby dla ogółu….

Spójrz na mrowisko. To jest mini model tego jak będzie wyglądać nasze społeczeństwo… oczywiście, będzie to w skali boskiej/ludzkiej i będzie miało niesamowity wymiar ale generalnie schemat działania jest podobny… spójrz na mrowisko… spójrz na pszczoły w ulu… to są inspiracje zesłane nam od Boga…. Od Systemu.

Idąc dalej tym przykładem z mrowiskiem, my na Ziemi to jedno mrowisko w nieskończenie wielkim lesie ale ponieważ nasze mrowisko jest jakie jest… raczej przypomina portową tawernę gdzie jest impreza, wielu nieświadomych, pijanych śpiewa i się bawi bezmyślnie. Cześć bije się po mordach a kilku próbuje tym wszystkim manipulować odpowiednio podlewając pijącym kielichy, a bijącym się dostarczając argumentów i podjudzając.

Z innych mrowisk, gdzie życie jest od dawna ustabilizowane i z całego lasu. Rada Leśna zdecydowała, że trzeba coś z tym naszym mrowiskiem zrobić. Trzeba je przywrócić do tego jak ma wyglądać mrowisko. Ta Leśna Rada bardzo chce nas włączyć do leśnej społeczności i robi wielkie starania aby tak się stało…. W tym celu stworzyli plan, który realizuje się od kilkudziesięciu tysięcy lat…. Jesteśmy bardzo wyjątkowym mrowiskiem… dlatego też tak Leśnej Społeczności zależy abyśmy weszli na pełnych prawach do współżycia.

Zesłano do nas mnóstwo ludzi, mnóstwo religii, systemów, wydarzeń. Kształtowano nas na wszelkie sposoby. Wytapiano nas jak złoto w tyglu trójwymiarowej rzeczywistości… i ten czas już się kończy. Teraz już zaczyna się czas zbiorów. Zaczyna się czas zebrania kwiatów. Owoców wielowcieleniowej podróży do Źródeł Samego Siebie. Teraz zostaną zebrani Prawdziwi Ludzie.

Jesteśmy tu i działamy dla Świata. Jesteśmy w Polsce, która odgrywa i będzie odgrywać co raz to większą rolę w tym naszym planetarnym przebudzeniu. To tutaj są idealne warunki wzrastania. To tutaj inkarnują się robiący światło ludzie. To tutaj będziemy tupać i działać i mówić o co tak naprawdę w życiu chodzi. To tutaj odsłaniają się prawdy i po prostu, dzieję się.

I to właśnie tu wyraźnie widać, że nie jesteśmy tu po to by było nam miło. To tutaj matrix nie rozpieszcza dzięki czemu wielu z nas łapie się za pracę. Łapie się za świadomość, za pracę w Duchu, z Duchem… to tutaj można rozsmakować się w tym jak jest…. To tu jest alienacja, to tu jest nieżyczliwość, to tu jest brak solidarności… to my strzykamy zawiścią, agresją, podświadomą przemocą… to tu, na tej przestrzeni ma się właśnie wydarzyć Cud. To tutaj ma się odrodzić Duch. I rodzi się. Rodzi się w każdym z nas. W każdym który przychodzi do domu i rzuca się z rozpaczą na dno samego siebie szukając odpowiedzi na pytania PO CO TO WSZYSTKO…. To nie może być bezsensu.. w tym jest metoda… to jest droga do Domu…

Jesteśmy by robić robotę… róbmy ją. Piszę to do siebie w dużej mierze bo z realizacją planów u mnie różnie wychodzi.. ale wierzę, że i Ciebie ten tekst zdopinguje… niech się dzieje światło… bo ludzie czekają… a nie jesteśmy tu po to by było nam miło albo…. Nie jesteśmy tu po to aby tylko nam było miło… wygramy, gdy wszystkim będzie miło… gdy nie będzie już głodu, strachu, nieświadomości i wszystko będzie działać jak w doskonałym, boskim mrowisku… w Boskim Lesie…. Pachnącym, mistycznym, nieskończonym Lesie…

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments