Którędy to prosto?

Wszyscy jesteśmy w Drodze Życia. Po to się tutaj inkarnowaliśmy, aby się tu rozwijać, aby zbierać doświadczenia, aby ta nasza wielowymiarowa istota, która zdecydowała się zejść tutaj i zasnąć snem niepamięci mogła doświadczać i budzić się do pełniejszego wyrażania samej siebie.

Żyjemy w świecie energii i jesteśmy energią. Materia na którą patrzymy jest formą energii, a dwie fizyki, newtonowska i kwantowa przenikają się na wzajem choć kwantowa zdecydowanie króluje i jej wielki czas na Ziemi nadchodzi. Ewoluujemy z fizyki czysto newtonowskiej – akcja, reakcja do fizyki kwantowej gdzie obserwator swoją świadomością wpływa na rzeczywistość. Tutaj zaczyna się magia życia.

My, mamy przede wszystkim uświadomić sobie czym, gdzie i po co jesteśmy. Zacząć świadomy rozwój osobisty pomimo wielkiego szumu i zgiełku który nam funduje obecna cywilizacja. Mamy oczyścić na tyle swój umysł i swoją energetykę, aby zacząć wibrować wyższymi, lepszej jakości energiami. To nasz ewolucyjny cel na Ziemi. I nie chodzi to o sprawniejszy umysł i sprawniejsze kontrolowanie rzeczywistości, tylko o jej świadome współtworzenie – również naszym umysłem.

Sprawa jest prosta jak się o tym pisze, ale zdecydowanie taka nie jest, gdy się jej doświadcza i żyje nią na co dzień. Dlatego powstał Drogowskaz.pl – na początku jako strona, która miała mi pozwolić wyrazić siebie, opisać świat w mój unikalny sposób (każdy ma swój) a teraz, ta strona ma być też drogowskazem dla każdego Wędrowca, który stąpa po tej Ziemi. Chodzi o to, że cytując “żyjemy w czasach gdzie każdy głośno gra na swoim bębnie” a my musimy z tego hałasu wybrać to, co dla nas jest odpowiednie, co pozwoli nam wygenerować szczęśliwsze życie. Jest wiele szkół, nauczycieli, mistrzów, świadomych i nieświadomych wpływów, książek, a my mamy z tego wybrać to, co dla nas jest odpowiednie. Na szczęście mamy mechanizmy takie jak emocje i intuicję , które pomogą nam wybrać to, co dla nas właściwie. Np. jednym z narzędzi jest cudowne pytanie “jak ja się teraz z tym czuję?” – zadawaj je często – nawet teraz słysząc czy czytając to. Odpowiedz sobie jak się z tym czujesz. Nie oceniaj, nie krytykuj, nie miej oczekiwań. Zobacz, zaobserwuj, jeśli dobrze, bądź tutaj dalej, jeśli nie, zobacz dlaczego lub idź gdzieś indziej. Jesteś wolny, Ty decydujesz, Ty wybierasz. Korzystaj z prawa wolnej woli i daj to prawo innym.

Wszystko zaczyna i kończy się w naszym umyśle, bo świat jest mentalny, jest projekcją mentalną i wszyscy go śnimy i w tym śnie się poruszamy. Aby być świadomie śniącym swe życie należy przede wszystkim obudzić się, lub zdać sobie sprawę, że się śni, że się jest w fazie marzeń sennych o życiu i o świecie – naszymi myślami projektujemy obraz swój i całego naszego świata i wszystkich w nim – to tylko i aż Twoje myśli. To pomoże zdystansować się do dramatów życiowych, które zazwyczaj nas energetycznie i wibracyjnie rozwalają, ściągają w dół, a my mamy przecież latać i świecić jasno.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że… każdy ma rację 🙂 każdy, będąc centralnym punktem swego świata ostatecznie decyduje co w jego świecie jest prawdą, a co nie. Oczywiście, te decyzje zapadają najczęściej na nieświadomych poziomach naszej energetyki ale są potężne, bo też i jesteśmy potężnymi, energetycznymi istotami. Ponieważ jednak każdy myśli, że ma rację, więc o zgodę, jeśli za naszymi myślami nie stoi uczucie prawdziwej, świadomej miłości jest ciężko. Bo ego, szatkując umysłem rzeczywistość zawsze podzieli świat na dobry i zły, na nas – dobrych i ich – złych i będą w związku z tym konflikty i zadymy ale… tak miało być i tak jest, to jest niepowtarzalny i niezaprzeczalny urok życia na Ziemi. Tematem jednak najbliższych lat jest rozbudzenie się z tego dualistycznego, przestraszonego snu, w którym tkwi większość ego-umysłów obecnie żyjących na Ziemi i odkrycie swoich prawdziwych, boskich korzeni. (Niech Cię nie razi słowo “boskich” – chodzi o czyste, pełne miłości wibracje, które łączą a nie dzielą, chodzi o Twoją świadomość tego jak jest naprawdę).

Na Drogowskazie i na jego YouTubie będziemy przekazywać wiedzę i energię (to mniej więcej to samo), która ma pomóc Ci inaczej, świadomiej spojrzeć na siebie, na swoje życie i świat. Pomóż nam w tym. Promuj, zgłaszaj uwagi, współpracuj z nami. Przecież żyjemy aby świecić i latać. Wszyscy.

 

0 0 votes
Article Rating
Dziel się Dobrą Energią
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments